Czy Twój laptop może równać się z Latitude 5500?

Czy Twój laptop może równać się z Latitude 5500?

Bardzo często nowoczesne laptopy są tworzone do rozwiązań biznesowych bądź są to laptopy stricte dla graczy. Co jednak pozostaje dla osób które szukają kompromisu? Z jednej strony pragną wykorzystywać laptopa do surfowania po internecie, projektowania i tworzenia prezentacji by w wolnych chwilach oddać się przyjemności z gry w popularne tytuły. Dla właśnie tych osób projektuje się laptopy uniwersalne, takie jak Dell Latitude 5500, który stanowi połączenie wydajności z niezwykłą mobilnością, która może być wykorzystywana w pracy biurowej (https://www.laphard.pl/pl/c/Latitude-5500/315).

Wyjściowy laptop?

Firma Dell projektując laptopa z serii Latitude przygotowała połączenie klasy i stylu, uzyskując niezwykły wygląd. Projektanci firmy Dell stworzyli istne arcydzieło, gdyż porównując laptopy Latitude z konkurencyjnymi modelami od czołowych producentów, seria Latitude znacząco się wyróżnia. Kolorystyka Della w połączeniu z nietuzinkowymi wizualnymi dodatkami takimi jak włókno węglowe i wyjątkowa smukłość pozwala zabierać laptopa w podróże, co pozwala pracować w dowolnym miejscu na świecie.

Otrzymasz skonfigurowany system?

Wiele laptopów nie posiada zainstalowanego systemu operacyjnego, co wiąże się z koniecznością instalacji i konfiguracji systemu operacyjnego. Laptop Dell Latitude 5500 oferuje w pełni skonfigurowany system operacyjny wraz ze wszystkimi dodatkami jak i sterownikami, dzięki czemu wystarczy naładować laptopa i cieszyć się z przyjemnej pracy i zaoszczędzonego czasu.

Laptop do pracy w każdych warunkach

Modele Della o nazwie Latitude zostały stworzone w myśl idei o ultrakookach – niezwykle smukłych, mobilnych jak i wydajnych laptopów, które są stworzone do pracy bez ładowarki. Wykorzystanie niezwykle energooszczędnych podzespołów pozwala na cieszenie się długim czasem pracy, a sprzętowe nowinki, takie jak zdalne zarządzanie laptopem pozwala na optymalną konfigurację w dowolnym momencie, bez konieczności żmudnego wgrywania kolejnych aktualizacji w firmie.

Business obraz autorstwa freepic.diller - www.freepik.com